اخذ اقامت تحصیلی کانادا

اخذ اقامت تحصیلی کانادا هر ساله دانشجویان زیادی برای پذیرش دانشگاه های کانادا اقدام میکنند . دلایل بسیاری هست که دانشجویان اقدام به مهاجرت تحصیلی به کانادا میکنند اما یکی از اصلی ترین و مهمترین دلایل این اقدام گرفتن اقامت دائم و شهروندی کانادا است به همین دلیل اکثر افراد برای شهروند شدن در کانادا و اخذ اقامت دائم از مسیر پذیرش دانشگاه ها که یکی از آسان ترین و مطمئن ترین راه ها است اقدام میکنند و هر ساله متقاضیان پذیرش دانشگاه های کانادا افزایش می یابد و نباید فراموش کرد که کانادا جزو ده کشور برتر دنیاست و معروف است به سرزمین دستیابی به آرزوها .

تیم ما در پیمنت 12 با کمک دوست و همکار خود شرکت باکو تراول مستقر در کشور جمهوری آذربایجان توانسته است با دانشگاه های معتبر کانادا قرارداد رسمی نمایندگی برای پذیرش و جذب دانشجو ببندد تا مسیری دقیق برای مهاجرت تحصیلی شما عزیزان فراهم گردد .

خواسته ما برای شما این است که در زندگی و آینده خود به موفقیت و پیشرفت برسید و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد .

با تکیه بر مهارت ها و توانمندی های وکلای طرف قرارداد با شرکت باکو تراول شما با خیالی آسوده و مطمئن می توانید برای انجام فرایند پذیرش و مهاجرت به کانادا برای تحصیل در سطوح بالاتر اقدام نمایید . با توجه به توانایی های شرکت باکو تراول ، ما در پیمنت 12 میتوانیم پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی شما را تا 99 درصد تضمین کنیم .

لازم است یادآوری کنیم تیم پیمنت 12 با همکاری شرکت باکو تراول میتواند علاوه بر پذیرش تحصیلی کانادا ، اقامت کشور جمهوری آذربایجان و دریافت اقامت کانادا از طریق کشور ژاپن با هزینه ای مناسب و کمتر از 20 هزار دلار اقدام نماید و همچنین می توانیم به شما برای دریافت وام بانکی از کشور کانادا و سرمایه گذاری در کشور جمهوری آذربایجان خدمات ارائه نماییم .

برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با یکی از مسیر های ارتباطی با ما در ارتباط باشد و تماس بگیرید .

منتظر تماس شما هستیم .